مجوزهای رسمی و معتبر فروشگاه تیساگیفت ,

menuordersearch
tissagift.com
مجوزهای رسمی و معتبر فروشگاه تیساگیفت

به لحاظ اعتماد سازی و امنیت در خرید شما عزیزان از طریق فروشگاه تیسا گیفت مجوزهای لازم در این خصوص اخذ و فعال می‌باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه پرداخت زرین پال (متصل به شبکه بانکی و کارت های شتاب)

 

* نماد اعتماد الکترونیکی : این نماد از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است به عنوان یک تاییدیه و مجوز به فروشگاه های اینترنتی معتبر اعطاء می‌گردد.

 

* درگاه پرداخت زرین پال :  اولین پرداخت‌ یار پیشگام کشور، با بکارگیری سبک و استانداردهای جدید در ارائه‌ی خدمات درگاه پرداخت اینترنتی، سرویس‌های متنوعی در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک را برای کسب و کارها ارائه می‌نماید.این درگاه به واسطه‌ی قابلیت مسیردهی هوشمند، با اتصالِ همزمان به درگاه‌های متنوع و معتبر شاپرکی (PSP)، کاربران را به سریع‌ترین و مطمئن‌ترین درگاه بانکی منتقل می‌کند و باعث افزایش درصد تراکنش‌های موفق می‌شود.

 

 

 

 

 

زررین‌پال، اولین پرداخت‌یار پیشگام کشور استدرگاه امن زرین‌پال، ضمانتی برای امنیت اطلاعات بانکی افراد، هنگام پرداخت‌‌های اینترنتی آن‌هاست.
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد.نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در بالا و یا پایین سایت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می‌آید.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagrammail
logo

تهران - ری
ثبت و پیگیری سفارشات : 09374242967