قوانین ,

menuordersearch
tissagift.com
(0)
(0)
قوانین

 

فروشگاه اینترنتی تیساگیفت متعهد است بر اساس قوانین مندرج در زیر سفارشات شما عزیزان را ثبت و در زمان مقرر نسبت به آماده سازی و ارسال خدمتتان اقدام نماید.

 

شرایط ثبت سفارش :
سفارش کالا از دو طریق امکان پذیر است:

1- ثبت سفارش و پرداخت وجه از طریق درگاه پرداخت موجود در سایت.

2- ثبت سفارش از طریق واتس آپ (شماره تماس 09374242967) و تماس با کارشناسان فروش و پرداخت وجه به صورت کارت به کارت.

 

زمان آماده سازی و ارسال سفارشات:

به استحضار می‌رساند با توجه به تنوع کالا و درخواست ها و سفارشات چاپی شما عزیزان فرآیند آماده سازی و تکمیل شدن محصولات با یکدیگر متفاوت است از این رو با در نظر داشتن این موضوع که سفارشات چاپی غیر از حالت فوری حداقل 7تا 10 روز کاری زمان میبرند از پیگیری های غیرمرتبط و خارج از عرف می‌بایست خودداری گردد. چراکه بصورت نرمال و با توجه به نوبت های چاپی سفارشات در زمان های مقرر شده برای مشتریان گرامی ارسال می‌گردد.

 

قوانین سلامت کالا :

پس از اتمام فرآیند چاپ کارشناسان مجموعه قبل از ارسال سفارشات نسبت به رفع ایرادهای احتمالی و یا هرگونه مشکلی اقدام می‌نمایند

با عنایت به اینکه کلیه فرآینده های چاپ به صورت دستگاهی و تمام اتوماتیک انجام می‌شود سفارشات شما عزیزان با کمترین درصد خطا و پرتی آماده و ارسال می‌گردد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی تمامی محصولات قبل از ارسال بصورت سیستم ضدعفونی تمام اتوماتیک ضدعفونی شده و برای شما عزیزان ارسال می‌گردد.

عمدتا سفارشات از طریق دفاتر پستی، تیپاکس و یا باربری ها ارسال می‌گردند (تا قبل از ارسال کلیه مسولیت سلامت کالا با مجموعه تیساگیفت است) ولیکن بعد از تحویل به هر یک از ترنسفرهای پستی، مسئولیت سلامتی و حفظ کالا به عهده آن مجموعه ارسال کننده است.

 

حفظ حریم خصوصی:
اطلاعات مندرج در پروفایل‌های شخصی که از سوی مشتریان در سایت تیساگیفت به ثبت می‌رسد نزد وب سایت بصورت امانت بوده و این وب سایت تمامی قوانین مربوط به راز داری را برای آن مترتب می‌داند.

وبسایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد.

تنها به درخواست دستگاه‌های قانونی وب سایت مجاز است اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه‌های ذی صلاح ارائه کند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagrammail
logo

تهران - ری
ثبت و پیگیری سفارشات : 09374242967